Test NFTY Warszawa , co powinna wiedzieć przyszła mama? Przeskocz do treści

Test NFTY Warszawa , co powinna wiedzieć przyszła mama?

Ciąża to czas pełen radości i oczekiwania. Jest to także okres, kiedy pojawiają się pytania i obawy. Czy można sprawdzić ryzyko wystąpienia chorób u naszego nienarodzonego maluszka? Czy rozwija się prawidłowo? Na szczęście, dzięki nowoczesnej medycynie mamy  takie możliwości! Nieinwazyjne badania prenatalne, jak test NIFTY może nam w tym pomóc. W tym artykule przeczytasz więcej o NIFTY, wiarygodności tego badania. Poznasz zalety testu NIFTY Warszawa, tam również możesz wykonać badanie, jak w całej Polsce.

Czy test NIFTY Warszawa to najlepsze badanie prenatalne?
Test NIFY Warszawa – jak wygląda badanie NIFTY?
Test NIFTY Warszawa, czy można wykonać od 10 tygodnia ciąży?
Czy wynik testu NIFTY Warszawa jest wiarygodny?

Czy test NIFTY Warszawa to najlepsze badanie prenatalne?

Ciąża to czas pełen emocji i niepewności. Pojawia się tutaj pytanie, czy warto wykonać badania prenatalne? Jaki test wybrać? Bardzo ważne jest więc wykonywanie badań zgodnie z kalendarzem jak również badania prenatalnego. Test NIFTY Warszawa to nieinwazyjny test prenatalny z krwi. Rozszerzona wersja tego testu – NIFTY pro ma najszerszy zakres analizowanych chorób genetycznych, aż 94. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą przez wyborem testu i Laboratorium. Poczuj się bezpiecznie i spokojnie, wykonując najlepszy test.

Test NIFY Warszawa – jak wygląda badanie NIFTY?

Test NIFTY Warszawa analizuje wolne płodowe DNA (cffDNA), które znajduje się we krwi matki. Próbką do badania jest właśnie tylko krew przyszłej mamy. Dzięki temu badanie jest bezpieczne. Na wynik badania czeka się do 10 dni roboczych ale zwykle jest gotowy szybciej. W przypadku wersji Pro szeroki zakres pozwoli nam w pełni zweryfikować ewentualne wady genetyczne u płodu.

Test NIFTY Warszawa, czy można wykonać od 10 tygodnia ciąży?

Tak, badanie NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. To jeden z wielu atutów testu NIFTY Warszawa. Test NIFTY pro można wykonać na terenie całej Polski. Laboratorium testDNA posiada wiele placówek, gdzie możesz wykonać badanie. Oferuje również usługi pielęgniarki mobilnej, co jest bardzo wygodne. Wskazaniem do badania NIFTY jest np. ciąża po 35 roku życia, przeciwwskazania do wykonania inwazyjnych badań prenatalnych.

Czy wynik testu NIFTY Warszawa jest wiarygodny?

Wiarygodność test NIFTY Warszawa jest bardzo wysoka. To jeden z najczęściej wybieranych testów NIPT. NIFTY pro zawiera również ubezpieczenie NIFTY wyniku pozytywnego i fałszywie negatywnego. Chęć skorzystania z tej możliwości jest dobrowolna, nie jest to obowiązek. Test analizuje próbkę również pod kątem trzech najczęściej występujących trisomii – zespół Downa, zespół Patau i zespół Edwardsa. Czułość dla trisomii 21 wynosi ponad 99%. Warto więc zastanowić się nad wykonaniem tego testu.

Nasi partnerzy