Blogi o staraniu się o dziecko, ciąży i niepłodności Przeskocz do treści

Blogi o staraniu się o dziecko

Poniżej prezentujemy blogi poruszające temat starania się o dziecko.

Chcesz dodać swój blog? Napisz do nas wiadomość na info@prekoncepcja.pl.

mapaszczescia.pl

Mapa Szczęścia to blog tworzony przez panią Anię, która opisuje swoje przeżycia fizyczne, duchowe i psychiczne związane ze stratą dziecka w 9 tygodniu ciąży, a także starania o kolejną ciążę.

mapaszczescia.pl | www.facebook.com/MapaSzczęścia 


www.abcmaluszka.pl

Blog pisany przez panią Monikę jest częścią serwisu dla przyszłych rodziców – www.abcmaluszka.pl. Porusza tematy, takie jak leczenie niepłodności, późne macierzyństwo, stres przed porodem i inne. Z kolei w serwisie www.abcmaluszka.pl znajdziemy informacje o planowaniu ciąży, leczeniu niepłodności, przygotowaniu do porodu oraz pielęgnacji i wychowaniu małego dziecka.

www.abcmaluszka.pl | www.abcmaluszka.pl/blog/index.php


www.towsrodku.pl

Blog prowadzony jest przez  panią Annę Mazur-Gajo. Skierowany jest do osób, które chcą poprawić swoje zdrowie, ustabilizować hormony, planują ciąże lub już się o nią starają oraz interesują się żywieniem i dietą. Na blogu znajdziemy m.in. historię autorki i  czytelniczek, listę polecanych lekarzy i innych specjalistów pomagających parom w niepłodności oraz wiele ciekawych artykułów.

www.towsrodku.pl | www.facebook.com/towsrodkutowsrodku.pl – grupa ogólna 


 

5/5 - (3 głos / głosy)
5/5 - (3 głos / głosy)

2 thoughts on “Blogi o staraniu się o dziecko

 • 9 czerwca 2018 o 8:15 am
  Permalink

  Ciekawy pomysł z tą listą. Warto w przyszłości ją aktualizować. Jeszcze posłodzę autorom prekoncepcji – robicie dobrą robotę, mówię to jako lekarz ginekolog, który na co dzień ma do czynienia z kobietami w ciąży.

  Odpowiedz
 • 11 czerwca 2018 o 6:23 am
  Permalink

  Dziękujemy 🙂 Listę aktualizujemy, zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby dodać informacje o blogu na temat starania się o ciążę. Pozdrawiam serdecznie, redakcja portalu prekoncepcja.pl.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy