Badanie wolnego płodowego DNA Katowice - na czym polega Przeskocz do treści

Badanie wolnego płodowego DNA Katowice – jak przebiega

Badanie NIFTY to specjalistyczne badanie prenatalne wykonywane u kobiet od 10. tygodnia ciąży. Badanie jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, wykonywane wstępnie lub alternatywnie (w przypadku prawidłowych wyników) zamiast amniopunkcji. Jest zalecane w przypadku podwyższonego ryzyka w badaniu Pappa i USG, a także u kobiet po 35. roku życia, w przypadku podejrzeń wybranych chorób u dziecka.

    1. W jakiej cenie w Katowicach można wykonać test NIFTY?
    2. Jak wygląda badanie wolnego płodowego DNA?
    3. W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badanie wolnego płodowego DNA?

W jakiej cenie w Katowicach można wykonać test NIFTY?

Jeśli chodzi o test nifty Katowice cena jest taka sama i nie obejmuje żadnych dodatkowych opłat. Wszystkie usługi znajdujące się w ofercie badania zostały dokładnie opisane w ofercie każdego laboratorium. W związku z tym badanie obejmuje pobranie próbki (możliwe jest pobranie w laboratorium, jak i w domu pacjentki), analiza pod kątem 94 chorób, jak i wynik badania. Całkowita cena badania NIFTY wraz z dodatkowymi usługami wynosi 2397 złotych. Na badanie można umówić się osobiście w siedzibie laboratorium, telefonicznie lub poprzez formularz online.

Jak wygląda badanie wolnego płodowego DNA w Katowicach?

Jeśli chodzi o badanie wolnego płodowego dna Katowice jest jednym z miast, w którym taką ofertę posiada akredytowane laboratorium. Badanie polega na pobraniu krwi od matki dziecka, a następnie poddanie jej analizie. Pobranie wygląda jak przy standardowej morfologii- jest bezbolesne i nieinwazyjne. W związku z tym bezpieczne zarówno dla matki, jak i dziecka. Co więcej, pobranie może odbywać się zarówno w placówce laboratorium, jak i w domu pacjentki. Badanie możliwe jest od 10 tygodnia ciąży, a wyniku dostępne są maksymalnie do 10 dni roboczych od momentu dostarczenia próbki do laboratorium.

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badanie wolnego płodowego DNA?

Jeśli chodzi o badanie wolnego płodowego dna Katowice cena jest niezmienna i nie zawiera dodatkowych opłat czy kosztów. Pełna kwota badania to 2397 złotych. W cenie badania jest nie tylko pobranie materiału i jego analiza, ale także możliwość sprawdzenia płci dziecka czy konsultacja z genetykiem.

Zobacz też:

Nasi partnerzy