W jaki sposób wykonywany jest test NIFTY? Przeskocz do treści

W jaki sposób wykonywany jest test NIFTY?

Test NIFTY jest badaniem prenatalnym nieinwazyjnym, które wykonuje się z krwi ciężarnej. Wystarczy niewielka próbka krwi żylnej pobierana od kobiety, która ukończyła 10 tydzień ciąży. Z krwi ciężarnej wyodrębnia się cffDNA płodu, który jest materiałem genetycznym dziecka – wolne płodowe DNA podlega analizie, na podstawie której można wykryć wady genetyczne.

Co zwiera cena testu NIFTY?
Test NIFTY Warszawa i okolice, gdzie zrobić test NIFTY?
Czy wynik testu NIFTY pro jest wiarygodny?
Dlaczego kobiety decydują się na test NIFTY?

Co zawiera cena testu NIFTY?

Test NIFTY cena zawiera kompleksową ofertę obejmującą pobranie materiału do badania w punkcie pobrań lub w domu pacjentki, jego analizę oraz wydanie opracowanego wyniku. W przypadku wykrytych nieprawidłowości cena powinna zawierać także konsultację z lekarzem genetykiem. Jeśli test NIFTY nie uwzględnia wszystkich kosztów to warto zastanowić się, czy takie badanie naprawdę się opłaca.

Test NIFTY Warszawa i okolice, gdzie zrobić test NIFTY?

Test NIFTY gdzie zrobićtest NIFTY Warszawa można wykonać na terenie samej stolicy, jak i otaczających ją miast – oferta laboratoriów genetycznych jest szeroka, wystarczy wybrać odpowiednią placówkę. Warto zdecydować się na placówkę autoryzowaną NIFTY, która gwarantuje oryginalną procedurę badania NIFTY, a tym samym wysoką jakość przeprowadzonej analizy. Listę autoryzowanych placówek NIFTY można znaleźć na stronie – badanienifty.pl.

Czy wynik testu NIFTY PRO jest wiarygodny?

Test NIFTY wiarygodność jest na poziomie 99%, zarówno w wersji standardowej, jak i rozszerzonej. Badanie NIFTY PRO zapewnia ubezpieczenie wyniku w cenie, co stanowi dodatkowe potwierdzenie wiarygodności badania. Skala błędu jest wyjątkowo niska, a odsetek wyników fałszywie pozytywnych nie przekracza 0,05%.

Dlaczego kobiety decydują się na test NIFTY?

Test NIFTY to jedyne tak szerokie badanie prenatalne nieinwazyjne – zapewnia możliwość wykrycia wielu chorób genetycznych, które są trudne w diagnostyce nawet po narodzinach maluszka. Badanie zapewnia wiarygodny wynik już na wczesnym etapie ciąży, dzięki czemu para może w spokoju i bez zbędnego stresu oczekiwać na rozwiązanie.

Nasi partnerzy