Ustalenie ojcostwa. 7 korzyści dla dziecka, Ciebie i rodziny Przeskocz do treści

Ustalenie ojcostwa. 7 korzyści dla dziecka, Ciebie i rodziny

Wykonanie jednoznacznego testu na ojcostwo to szansa na całkowitą odmianę swojego życia. Dzięki niemu zyskasz pewność, która pozwoli Ci odzyskać spokój i radość życia, a także poprawić relacje w rodzinie. Staniesz się również lepszym rodzicem, otaczając swoje dziecko opieką, na jaką zasługuje.

W artykule znajdziesz   bezpłatny poradnik  “Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze laboratorium badań DNA?”.

Ustalenie ojcostwa – poznaj 7 korzyści

1. Zyskasz poczucie bezpieczeństwa i spokój ducha

Realizacja badania na ojcostwo jest prostym sposobem, by przywrócić wewnętrzny spokój i emocjonalny ład, pozbywając się jednocześnie towarzyszącego niepokoju. Pewność na całe życie zapewni również Tobie i bliskim poczucie bezpieczeństwa, dzięki któremu będziecie mogli z optymizmem patrzeć w przyszłość.

2. Zadbasz o rozwój Twojego dziecka

Absolutna pewność co do swojej tożsamości sprawi, że będzie on harmonijny i prawidłowy. Dziecko będzie miało bowiem poczucie przynależności, które jest jedną z jego podstawowych potrzeb. Struktura osobowości Twojego dziecka kształtuje się od pierwszych dni życia, więc potwierdzenie ojcostwa jest niezwykle istotne.

REKLAMA
3. Uchronisz swoje dziecko przed niepotrzebnymi nerwami

Jeśli dziecko nie ma pewności co do swojego pochodzenia, może odczuwać strach i niepewność. Te negatywne uczucia wnoszą do jego świata chaos i nerwy, przed którymi możesz je ochronić. Jeśli dziecko nie wie, kto jest jego biologicznym ojcem, może mieć również kłopoty z odpowiedzią na pytanie „kim jestem?”. Może to skutkować problemami emocjonalnymi nie tylko w dzieciństwie, ale również w kolejnych latach życia.

4. Będziesz lepszym rodzicem

Wynik testu ustalenie ojcostwa to szansa na lepsze rodzicielstwo – zarówno mamy, jak i taty. Dlaczego? Dla mężczyzny ustalenie ojcostwa jest momentem, w którym może zacząć utożsamiać się z dzieckiem.

Dzięki temu lepiej przygotowuje się do swojej szczególnej roli. Kobieta zaczyna odczuwać natomiast istotne dla niej stabilizację i bezpieczeństwo. Wasze dziecko otrzyma więc miłość, troskę i opiekę, czyli po prostu szczęśliwe dzieciństwo.

5. Przywrócisz radość i zatroszczysz się o zdrowie

Odmienisz życie o 180 stopni – znów stanie się radosne i wolne od trosk. Dzięki temu każdy dzień rozpoczniesz w dobrym nastroju, bez niepotrzebnych nerwów i niepewności. Pamiętaj również, że dzięki zmniejszeniu stresu zadbasz o swoje zdrowie. Wyeliminowanie zbędnego napięcia pozytywnie wpłynie zarówno na ciało, jak i na psychikę.

6. Odzyskasz kontrolę w każdym aspekcie życia

Od emocjonalnego aż po finansowy i prawny. Dzięki temu zaplanujesz przyszłość – swoją, dziecka i wszystkich bliskich – patrząc na nią z w jasnych barwach i bez zbędnego zdenerwowania. Odzyskanie kontroli zapewni Ci pozytywne nastawienie do życia i spokojny sen, których do tej pory Ci brakowało.

7. Zapewnisz rodzinie stabilizację i poprawisz relacje

Co pozwoli Wam wieść wspólne życie bez kłótni, obwiniania czy wątpliwości. Te negatywne emocje zostaną zastąpione pozytywnymi: miłością, szacunkiem, zrozumieniem. Do Waszego domu powróci też równowaga.

Poprawisz także relacje ze swoimi bliskimi, tworząc piękne i szczere więzi zarówno między Tobą a dzieckiem, jak i między Tobą a partnerem/partnerką. To pozwoli Wam odbudować związek i zapewnić całej rodzinie wspaniałe dni w atmosferze życzliwości.

Zobacz film: Jak wygląda test na ojcostwo?

REKLAMA

1/5 - (1 głos / głosy)
1/5 - (1 głos / głosy)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy