Test NIFTY Warszawa to bezpieczna przyszłość dla Twojego dziecka ! Przeskocz do treści

Test NIFTY Warszawa to bezpieczna przyszłość dla Twojego dziecka !

Planowanie ciąży to emocjonujący czas w życiu każdej kobiety. Zdajemy sobie wtedy sprawę, jak ważne są badania prenatalne. Jednym z nich jest test NIFTY Warszawa. To zaawansowane prenatalne badanie genetyczne, na które decyduje się wiele przyszłych mam. Badanie NIFTY jest w pełni bezpieczne i wysoce wiarygodne. Sprawdźmy dlaczego warto je wykonać.

Test NIFTY Warszawa jest także badaniem wolnego płodowego DNA?
Czy test NIFTY Warszawa to najszerszy test NIPT?
Test NIFTY Warszawa jako badanie na zespół Downa w ciąży
Test NIFTY Warszawa, cena i wiarygodność badania NIFTY pro?

Test NIFTY Warszawa jest także badaniem wolnego płodowego DNA?

Test NIFTY Warszawa jest określany jako badanie wolnego płodowego DNA. Do badania pobierana jest próbka krwi od przyszłej mamy i krążące w niej wolne płodowe DNA podlega analizie. Badanie jest  nieinwazyjne i nie niesie ze sobą ryzyka poronienia. Nie wymaga inwazyjnej procedury. Dlatego mamy decydują się na test NIFTY pro. Ma on również najszerszy zakres z obecnie dostępnych testów prenatalnych z krwi.

Czy test NIFTY Warszawa to najszerszy test NIPT?

Test NIFTY pro to najszerszy z obecnie dostępnych testów NIPT. Bada aż 94 choroby genetyczne. W tym trzy najczęściej występujące trisomie: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau. Cały zakres badania NIFTY pro to trisomie 21, 18, 13, 9, 16, 22; mikrodelecje i zespoły duplikacji (84 mikrodelecje/duplikacje). Na życzenie można również sprawdzić płeć dziecka. Jest to także jedyny test NIPT z ubezpieczeniem (w przypadku wyniku fałszywie negatywnego po urodzeniu dziecka). Sprawdzenie ryzyka wystąpienia wad genetycznych u płodu jest możliwe.

Test NIFTY Warszawa jako badanie na zespół Downa w ciąży

Ryzyko chorób genetycznych rośnie wraz z wiekiem matki. Badania prenatalne są niezwykle istotne dla kobiet po 35 roku życia w ciąży. Wiarygodność testu NIFTY Warszawa jest wysoka. Czułość badania NIFTY pro w przypadku trisomii 21 to ponad 99%.  Określane jest więc także jako badanie na zespół Downa w ciąży i polecane każdej przyszłej mamie. Przypadki chorób genetycznych w rodzinie lub w poprzednich ciążach również powinny skłonić nas do wykonania badania prenatalnego.

Test NIFTY Warszawa, cena i wiarygodność badania NIFTY pro?

Kiedy mówimy o testach na zespół Downa i nie tylko, możemy pomyśleć o badaniu NIFTY pro. Ze względu na wiarygodność i wysoką czułość badanie jest często wybierane i cieszy się pozytywnymi opiniami mam. Test NIFTY na świecie wykonano już ponad 9 000 000 razy. Ale jaka jest cena testu NIFTY pro? Badanie NIFTY pro Warszawa kosztuje około 2400 zł. Zapoznajmy się dokładnie z ofertą laboratorium i możliwościami, które nam oferuje. Być może ten wybór będzie jednym z ważniejszych w naszym życiu.

Nasi partnerzy