Test NIFTY – innowacyjne badanie dla Mam Przeskocz do treści

Test NIFTY – innowacyjne badanie dla Mam

Test NIFTY jest nowoczesnym badaniem prenatalnym, które pozwala na nieinwazyjne i dokładne sprawdzenie i ocenę ryzyka chorób genetycznych u płodu. Rozszerzona wersja badania NIFTY pro analizuje aż 94 choroby genetyczne. Test NIFTY Warszawa, a szczególnie test NIFTY pro w cenie zawiera także możliwość sprawdzenia płci dziecka oraz ubezpieczenie. Ile kosztuje badanie i gdzie można je zrobić?

Czy test NIFTY można wykonać w domu?
Cena testu NIFTY w porównaniu do innych testów NIPT
Test NIFTY gdzie zrobić w Polsce?
Test NIFTY Warszawa – ile chorób sprawdza?

Czy test NIFTY można wykonać w domu?

Jedną z wyjątkowych cech testu NIFTY jest możliwość pobrania próbki krwi w domu. Wiele placówek oferuje usługi pielęgniarki mobilnej, co jest znacznym udogodnieniem dla przyszłych mam. Jest to duży komfort. Próbką do badania jest krew przyszłej mamy. Badanie jest więc w 100% bezpieczne.

Cena testu NIFTY w porównaniu do innych testów NIPT

Cena testu NIFTY w porównaniu do innych testów NIPT nie jest najwyższa, biorąc pod uwagę zalety tego badania. Rozszerzona wersja badania – NIFTY pro kosztuje około 2300 zł. Placówki oferują również badanie w promocyjnej cenie. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą laboratorium przed podjęciem ostatecznej decyzji, co do wyboru badania prenatalnego. Koszt każdego badania NIPT, w zależności od rodzaju testu będzie inny. Badania prenatalne nieinwazyjne to testy, po które sięga coraz więcej przyszłych mam.

Test NIFTY gdzie zrobić w Polsce?

Gdzie zrobić test NIFTY? Badanie dostępne jest w większości miast w Polsce, w tym w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu. Test NIFTY można wykonać w wybranych placówkach, laboratoriach. Warto skorzystać z oferty placówek, które oferują kompleksową obsługę i wsparcie. Badanie NIFTY nie jest jednak dostępne w ramach NFZ. Test można wykonać jedynie prywatnie.

Test NIFTY Warszawa – ile chorób sprawdza?

Test NIFTY Warszawa, podobnie jak w innych miastach pozwala na sprawdzenie obecności dużej ilości chorób. Najszerszy zakres z badań prenatalnych ma NIFTY pro. Test ten sprawdza ponad 94 choroby genetyczne. W zakresie znajdują się trzy najczęstsze trisomie – zespół Downa, Patau, Edwardsa; 4 choroby związane z nieprawidłowością liczby chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Test NIFTY jest popularnym wyborem przyszłych rodzicóe, wśród wielu badań prenatalnych .

Nasi partnerzy