Jaki prezent na narodziny dziecka kupić? Przeskocz do treści

Jaki prezent na narodziny dziecka kupić?

Narodziny dziecka to świetna okazja do wręczenia upominku świeżo upieczonej mamie i maluszkowi. Prezent z okazji narodzin dziecka możemy wręczyć na baby shower lub podczas pierwszego spotkania po porodzie. Najlepiej, aby prezent na narodziny dziecka był praktyczny. Co więc kupić przyszłej mamie? Podpowiadamy!

Spis treści:

1. Prezent na narodziny dziecka
2. Prezent z okazji narodzin dziecka dla świeżo upieczonej mamy

Prezent na narodziny dziecka

Prezent na narodziny dziecka powinien być przede wszystkim praktyczny. Warto więc kupić coś, co na pewno przyda się w domu, w którym pojawił się maluszek. Najlepiej sprawdzą się następujące prezenty:

Pampersy – taki prezent zawsze się przyda. Warto kupić je w nieco większym rozmiarze, ponieważ rodzice na ogół mają zapas najmniejszych pieluszek.
Chusteczki nawilżające dla dzieci – przy maluszku w domu przyda się każda ich ilość
Butelki
Smoczek
Ubranka dla malucha – nie kupujmy jednak sukienek czy koszuli. Postawmy lepiej na body, śpioszki czy rampersy. Możemy zaopatrzyć maluszka w większy rozmiar ubranek, ponieważ rodzice najczęściej mają już najmniejsze ciuszki.
Zabawki edukacyjne
Książeczki sensoryczne

Prezent z okazji narodzin dziecka dla świeżo upieczonej mamy

Odwiedzając maluszka, nie powinniśmy zapomnieć także o prezencie dla jego mamy. Dzięki niemu możemy nieco ułatwić jej trudny czas połogu.

Mama noworodka na pewno będzie zadowolona z następujących prezentów:

● Wizyta u fizjoterapeuty uroginekologicznego – taką wizytę możemy wcześniej opłacić. Pozwoli ona kobiecie na szybsze wrócenie do formy sprzed ciąży.
● Elektroniczna niania – pozwoli ona obserwować dziecko znajdujące się w drugim pokoju. Dzięki temu mama będzie mogła zająć się innymi obowiązkami lub wypić sobie kawę nie spuszczając dziecka z oka.
● Sterylizator do butelek – znacznie przyspieszy on przygotowywanie posiłku dla dziecka.
● Sesja fotograficzna – będzie to wspaniała pamiątka dla rodziców. Bon na sesję można też podarować kobiecie przed porodem, dzięki temu będzie mogła wykonać sobie zdjęcia jeszcze z ciążowym brzuszkiem.
● Inteligentny kosz na pieluszki – dzięki niemu zapach pieluszek nie będzie się ulatniał, więc przyszła mama nie będzie go musiała opróżniać przy każdej zmianie pieluszki.
● Chusta do noszenia dziecka i kurs wiązania chusty – kręgosłup rodziców będzie znacznie odciążony dzięki takiemu prezentowi
● Bon do spa- pozwoli to przyszłej mamie odpocząć i się zrelaksować
● Voucher na opiekę nad dzieckiem lub inne obowiązki – świeżo upieczona mama najbardziej potrzebuje wsparcia i chociaż chwilowego wyręczenia w obowiązkach. Warto więc zająć się dzieckiem przez godzinę, ugotować obiad czy wyprasować ciuszki maluszka. Znacznie ją to odciąży.

Rate this post
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nasi partnerzy