Czy test NIFTY Warszawa wykrywa choroby genetyczne płodu? Przeskocz do treści

Czy test NIFTY Warszawa wykrywa choroby genetyczne płodu?

Test NIFTY Warszawa jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym. To badanie w kierunku nieprawidłowości genetycznych płodu już od 10 tygodnia ciąży. Gdzie w Warszawie można wykonać badanie w szybkim terminie i w ratach?

 

Nifty Warszawa

 


Spis treści:


Test NIFTY Warszawa, jakie choroby może wykryć?

Test NIFTY Warszawa oferuje szeroki zakres badania, dlatego też cieszy się zaufaniem przyszłych Mam i lekarzy. Wśród wykrywanych podczas badania chorób można wymienić trisomie, nieprawidłowości związane z liczbą chromosomów płci, a także mikrodelecje i mikrodulikacje. W wyniku na życzenie mogą zostać podane również tzw. ustalenia przypadkowe – są to inne wady genetyczne, które mogą mieć wpływ na stan zdrowia maluszka. Na życzenie podawana jest także płeć.

Czy test NIFTY Warszawa może się mylić?

Ryzyko błędu testu NIFTY jest bardzo niskie. Na całym świecie badanie zostało wykonane ponad 10 000 000 razy, a odsetek błędów fałszywie pozytywnych statystycznie wynosi poniżej 0,05% dla trisomii 21., 18., 13. Fałszywe wyniki test NIFTY są bardzo rzadkie i dotyczą również innych testów nieinwazyjnych, jednak wersja PRO posiada ubezpieczenie NIFTY wyników fałszywie negatywnych na kwotę około 210 000 zł.

Czy test NIFTY Warszawa to nieinwazyjne badanie prenatalne, na które decyduje się wiele kobiet?

Na badanie NIFTY Warszawa decyduje się wielu przyszłych rodziców poszukujących sprawdzonego i wiarygodnego testu NIPT. Badanie jest nieinwazyjne, co oznacza, że nie wiąże się z ryzykiem dla matki i dziecka (takim jak poronienie lub infekcja wewnątrzmaciczna). Do badania wystarczy próbka krwi żylnej pobrana od ciężarnej.

Porównanie ceny testu NIFTY Warszawa z innymi testami NIPT

Badanie NIFTY Warszawa kosztuje około 2300-2500 zł. Ostatecznie test NIFTY cena zależy jednak od wybranej placówki, która będzie wykonywała badanie. Wszystkie testy NIPT kosztują podobnie – można je wykonać za 2000-2600 złotych. Z tego też powodu przyszli rodzice mają dylemat podczas wybierania najlepszego badania. Test NIFTY Warszawa jest dobrym wyborem, biorąc pod uwagę cenę i zakres badania.

Gdzie zrobić NIFTY pro w Warszawie?

Tu zrobisz NIFTY pro w Warszawie w szybkich terminach i z płatnościami ratalnymi.

Dlaczego warto zrobić NIFTY pro?

nifty korzyści

Dowiedz się więcej o NIFTY pro na stronie prekoncepcja.pl/test-prenatalny-nifty-pro

Nasi partnerzy