Badanie NIFTY pro Katowice - gdzie zrobić badanie? Przeskocz do treści

Badanie NIFTY pro Katowice – gdzie zrobić badanie?

Jeśli chodzi o badanie NIFTY pro Katowice są miastem, w którym można wykonać je w akredytowanym laboratorium. Test jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny, a jednocześnie charakteryzuje się wysoką czułością. Wyniki badań pozwalają stwierdzić między innymi trisomię 18. (zespół Edwardsa), trisomię 21 (zespół Downa), trisomię 13. (zespół Patau), a także wiele innych chorób genetycznych. Badanie można bezpiecznie wykonać od 10 tygodnia ciąży.

Gdzie można w Katowicach wykonać badanie NIFTY pro?

Jaka jest cena badania NIFTY pro w Katowicach?

Badanie NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Gdzie można w Katowicach wykonać badanie NIFTY pro?

Jeśli chodzi o badanie NIFTY Katowice są jednym z miast w Polsce, w którym działa akredytowane laboratorium wykonujące testy genetyczne. W związku z tym badanie NIFTY pro można wykonać w placówce testDNA Laboratorium przy ul. Bocheńskiego 38A.

Jaka jest cena badania NIFTY pro w Katowicach?

Biorąc pod uwagę badanie NIFTY pro Katowice cena uzależniona jest od kilku czynników. Niemniej, podstawowa diagnostyka kosztuje 2397 zł i jest to cena ostateczna, bez dodatkowych opłat. W cenę zostały wliczone: analiza DNA pod kątem 94 chorób genetycznych, na życzenie rodziców możliwe jest także sprawdzenie płci dziecka. W przypadku nieprawidłowego wyniku badania, rodzice mają prawo do konsultacji z lekarzem genetykiem, która została wliczona w cenę badania NIFTY. Ponadto próbkę krwi można pobrać w akredytowanym laboratorium na terenie Katowic lub umówić wcześniej wizytę domową. Jeśli pobrane próbki nie są odpowiednie do analizy, dalsze pobieranie próbek odbywa się bezpłatnie. Co więcej, badanie obejmuje ubezpieczenie wyniku, co zapewnia odszkodowanie w przypadku, gdy test NIFTY pro wykazuje wynik fałszywie negatywny, a także rekompensatę finansową, jeśli wynik jest pozytywny i niezbędne są dalsze badania inwazyjnego, np. amniopunkcja

Badanie NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Na badanie NIFTY pro w Katowicach można umówić się osobiście w laboratorium medycznym przy ul. Bocheńskiego 38A, telefonicznie lub poprzez formularz online dostępny na stronie internetowej laboratorium po uzupełnieniu podstawowych danych.

Nasi partnerzy