Test NIFTY Warszawa – ważne badanie dla przyszłych mam Przeskocz do treści

Test NIFTY Warszawa – ważne badanie dla przyszłych mam

W obliczu rosnącej potrzeby dostępu do zaawansowanych badań w ciąży, test NIFTY zyskuje na popularności wśród przyszłych rodziców. Jako jedno z najnowocześniejszych nieinwazyjnych badań prenatalnych, oferuje, bezpieczną i niezwykle dokładną analizę ryzyka genetycznych nieprawidłowości u płodu. Ile kosztuje test NIFTY Warszawa? Dlaczego warto wykonać NIFTY?

Czy test NIFTY Warszawa wykonuje się w pierwszym trymestrze ciąży?
Ile kosztuje test NIFTY Warszawa i co zawiera cena?
Test NIFTY Warszawa – pewny i dokładny test
Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi bezpiecznie zdrowie dziecka?

Czy test NIFTY Warszawa wykonuje się w pierwszym trymestrze ciąży?

Test NIFTY Warszawa jest zalecany do wykonania już w 10 tygodniu ciąży. Wskazaniem do wykonania NIFTY jest np. ciąża po 35 roku życia, występowanie chorób genetycznych. Pamiętajmy, że badania prenatalne są w stanie z wysoka dokładnością ocenić ryzyko chorób genetycznych u płodu, zgodnie z zakresem badania. Najszerszy z nich ma test NIFTY pro, analizuje aż 94 choroby genetyczne, w tym trzy najczęstsze trisomie – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa.

Ile kosztuje test NIFTY Warszawa i co zawiera cena?

Cena testu NIFTY W Warszawie, a także w innych miastach zawiera pobranie próbki i dokonanie analizy. Rozszerzona wersja badania – NIFTY pro, zawiera dodatkowo ubezpieczenie wyniku. Rodzice mogą również poznać płeć dziecka, a także często skonsultować wynik testu NIFTY z lekarzem genetykiem. Cena testu NIFTY będzie inna w każdym laboratorium. Placówki mogą także zaoferować badanie w promocyjnej cenie. Warto kontrolować pod tym kątem różne laboratoria. Pamiętajmy jednak, żeby wybrać miejsce z dobrymi opiniami oraz odpowiednimi certyfikatami.

Test NIFTY Warszawa – pewny i dokładny test

Test NIFTY pro cieszy się uznaniem za swoją wysoką dokładność i niezawodność. Niezwykle wysoka czułość dla trisomii 21. powoduje, że przyszłe mamy chętnie wybierają badanie NIFTY pro. Dokładność dla zespołu Downa wynosi ponad 99%. Test NIFTY pro Warszawa, ale także w innych miastach w Polsce mamy mogą wykonać badanie. W teście analizowane jest wolne płodowe DNA, które krąży w krwiobiegu przyszłej mamy. Próbkę do badania można pobrać na miejscu w placówce lub w swoim domu, korzystając z usługi pielęgniarki mobilnej.

Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi bezpiecznie zdrowie dziecka?

Test NIFTY jest w pełni bezpieczny zarówno dla mamy oraz płodu. Jako metoda nieinwazyjna, opierająca się wyłącznie na analizie próbki krwi matki, eliminuje ryzyko związane z bardziej inwazyjnymi procedurami, takimi jak amniopunkcja. Daje to przyszłym rodzicom możliwość bezpiecznego sprawdzenia zdrowia ich dziecka, bez narażania ciąży na dodatkowe ryzyko. Test NIFTY jest więc nie tylko dokładny, ale również bezpieczny.

Nasi partnerzy