Test NIFTY Warszawa - czy zdecydować się na wykonanie badania? Przeskocz do treści

Test NIFTY Warszawa – czy zdecydować się na wykonanie badania?

Przyszli rodzice zawsze chcą jak najlepiej dla dziecka i martwią się o stan zdrowia jeszcze przed jego narodzinami. Test NIFTY Warszawa zapewnia możliwość wykonania testu między 10 a 24 tygodniem ciąży. Badanie NIFTY wykrywa 94 różne zaburzenia genetyczne – warto podkreślić, że wiele zaburzeń nie daje typowych objawów już po urodzeniu, dlatego diagnostyka dziecka bywa bardzo trudna. 

Test NIFTY Warszawa – test NIFTY co to jest?
Test NIFTY Warszawa to badanie prenatalne genetyczne?
Test NIFTY Warszawa – test NIPT czy NIFTY?
Test NIFTY Warszawa – gdzie można wykonać?

Test NIFTY Warszawa – test NIFTY co to jest?

Test NIFTY Warszawa to nowoczesne badanie prenatalne, które w Polsce znane jest już od kilkunastu lat. Zapewnia możliwość zbadania stanu zdrowia dziecka dzięki analizie cffDNA, czyli materiału genetycznego płodu obecnego w krwi ciężarnej. W ten sposób można wykryć zaburzenia genetyczne z dokładnością do 99% – test NIFTY może stanowić bezpieczną alternatywę dla badań prenatalnych inwazyjnych.

Test NIFTY Warszawa to badanie prenatalne genetyczne?

Wszystkie testy NIPT to badania prenatalne genetyczne, które są nieinwazyjne i bezpieczne dla dziecka. Test NIFTY Warszawa to najpopularniejszy spośród testów NIPT. Opiera się na analizie wolnego płodowego DNA i jednocześnie nie narusza tkanek dziecka – stąd też wynika wysoka popularność tego badania na całym świecie, nie tylko w Polsce.

Test NIFTY Warszawa – test NIPT czy NIFTY?

Test NIFTY Warszawa to test NIPT – jest to ogólne określenie badań prenatalnych nieinwazyjnych. NIFTY, NIFTY PRO czy SANCO to wybrane rodzaje testów NIPT. Bez względu na to, które badanie zostanie wybrane, wiarygodność wszystkich testów NIPT jest określana na 99%. Przyszli rodzice powinni sprawdzić zakres badań i wybrać to, które spełni ich potrzeby.

Test NIFTY Warszawa – gdzie można wykonać?

Badanie NIFTY Warszawa może być wykonywany w laboratoriach genetycznych, które posiadają test NIPT w swojej ofercie. Dobrym wyborem są placówki autoryzowane NIFTY, które gwarantują kompleksową cenę oraz wysoką jakość badania. W poszukiwaniu odpowiedniego laboratorium warto korzystać z poleceń pacjentek, które mają za sobą to nowoczesne i skuteczne badanie.

Nasi partnerzy