Test NIFTY pro OPINIA [Moja Historia] ⭐⭐⭐⭐⭐ Przeskocz do treści

,,Dzień otrzymania wyniku był najpiękniejszym dniem w moim życiu” Opinia o teście NIFTY pro

Czy warto wykonać test NIFTY? Opinie na ten temat poznajcie historię jednej z Czytelniczek, która otrzymała nieprawidłowe wyniki testu PAPP-a i skierowanie na amniopunkcję. Co dało jej wykonanie testu NIFTY pro? Czy warto było? Zapraszamy do lektury!

PROMOCJA NIFTY: Odbierz zniżkę na badanie w całej Polsce. Więcej informacji >>

test nifty pro opinia

Spis treści:

    1. Test NIFTY opinie – dlaczego warto wybrać test NIFTY pro?
    2. Test NIFTY opinie – moja historia z pozytywnym zakończeniem
    3. Test NIFTY pro – opinia odnośnie organizacji badania

Test NIFTY opinie – dlaczego warto wybrać test NIFTY pro?

Opinie na temat badań prenatalnych, a także wiele artykułów poradnikowych, które można znaleźć w Internecie, otwierają wielu parom oczy na nowe rozwiązania. Dają nadzieję. Tak też było w naszym przypadku. Przygotowywaliśmy się z mężem długo do ciąży i gdy wreszcie uznaliśmy, że jesteśmy gotowi, zbliżałam się do 35 roku życia. Mieliśmy doskonałe warunki, by pozwolić sobie na dziecko – dom z ogrodem, przyjacielski i opiekuńczy pies, a także specjalnie urządzony pokoik już czekały na nowego domownika!

Niestety po wykonaniu podstawowych badań prenatalnych okazało się, że nasza ciąża wiąże się z wysokim ryzykiem trisomii 21. Nasze marzenia legły w gruzach. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że szansa na to, że maluszek urodzi się chory wynosi zaledwie 1:200, jednak byliśmy bardzo zaniepokojeni – taki wynik jest uznawany za wysoki. Na szczęście, poza wypisaniem skierowania na inwazyjną amniopunkcję, lekarz powiadomił nas także o nowoczesnych genetycznych testach prenatalnych i przy jakim ryzyku są zalecane są badania wolnego płodowego DNA, które mają większą czułość niż test PAPP-a. Może się więc okazać, że pomimo nieprawidłowego wyniku dziecko jest zdrowe i amniopunkcja nie będzie konieczna. Dało nam to ogromną nadzieję!

Test NIFTY opinie – moja historia z pozytywnym zakończeniem

Postanowiliśmy to zrobić. Zdecydowaliśmy się na nowoczesny test NIFTY. Opinie przeczytane w Internecie uspokoiły nas i zachęciły do podjęcia tego ważnego kroku. Chociaż cena była nie mała, to ostatecznie pieniądze nie grały żadnej roli, chodziło o zdrowie naszego dziecka! Bardzo chcieliśmy otrząsnąć się z tego złego snu i otrzymać prawidłowy wynik badań.

Nasze modlitwy spełniły się po kilku dniach.

Dzień, w którym otrzymaliśmy wyniki badania NIFTY pro był dla nas najpiękniejszym dniem w życiu.

Zyskaliśmy pewność, że maluszkowi – z wysokim prawdopodobieństwem – nic nie jest. I nie zdecydowaliśmy się na amniopunkcję!

Test NIFTY pro opinia odnośnie organizacji badania

Chciałam bardzo podziękować całej załodze odpowiedzialnej za organizację badania NIFTY pro. Opinie na temat testu NIFTY u mnie się potwierdziły! Spotkaliśmy się z niesamowitą życzliwością i ciepłem. Uzyskaliśmy także odpowiedzi na najważniejsze nurtujące nas pytania. Samo badanie trwa zaledwie chwilkę – ot ukłucie igłą i pobranie niewielkiej próbki krwi, jak przy s. Spokój, który daje wykonanie testu NIFTY pro jest bezcenny, dostępne są także dodatkowe udogodnienia, np. możliwość pobrania próbki podczas wizyty domowej. Razem z mężem gorąco polecamy badanie NIFTY wszystkim parom, które chcą się upewnić co do zdrowia swojego potomstwa!”

Ala

Zobacz też w serwisie badanienifty.pl: Gdzie wykonać test NIFTY pro?


Publikacja: 10 listopada 2020 r. | Zdjęcie: pixabay.com

Oceń artykuł
Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy