Przeskocz do treści

Fryzury dla chłopaków – jak ciekawie obciąć chłopca?

Krótkie włosy, długie włosy, grzywka… Propozycji ciekawych fryzur dla chłopaków jest wiele. Niełatwo jest jednak wybrać uczesanie, które będzie atrakcyjne, a zarazem wygodne. Poniżej znajdziesz propozycje najlepszych fryzur dla chłopaków, które nieco Ci ułatwią podjęcie decyzji!

Spis treści:

  1. Fryzury dla chłopaków z krótkimi włosami
  2. Fryzury dla chłopaków z grzywką
  3. Fryzury dla chłopaków z wyciętymi wzorkami
  4. Fryzury dla chłopaków z półdługimi włosami

Fryzury dla chłopaków z krótkimi włosami

Krótkie włosy u chłopca są najbardziej komfortowe. Nie wymagają żadnego stylizowania, a dzięki nim włosy nie wchodzą dziecku do oczu.

Najciekawsze propozycje fryzur dla chłopaków z krótkimi włosami to:

  •  Wygolone boki i dłuższa góra – jest to tzw. fryzura francuska.
  •  Fryzura na jeża – jest to bardzo klasyczna fryzura, w której włosy na całej głowie są krótko obcięte

Fryzury dla chłopaków z grzywką

Grzywka to świetna propozycja urozmaicenia chłopięcej fryzury. Szczególnie dobrze będzie ona wyglądać u posiadaczy wysokiego czoła. Możemy u nich postawić na następujące fryzury z grzywką:

  •  Fryzura na grzybka – jest to fryzura z obciętą na prosto grzywką, która swobodnie opada na czoło. Jest to bardzo wygodna fryzura, jeśli tylko pamiętamy o regularnym podcinaniu grzywki. W innym wypadku zacznie ona szybko wchodzić dziecku do oczu.
  •  Cięcie z grzywką na bok – jest to bardzo modna ostatnio fryzura. Jest to ciekawa alternatywa dla klasycznej fryzury na grzybka. Grzywkę polecamy stopniowo wycieniować. Dzięki temu będzie ona wyglądać jeszcze lepiej.

Z grzywką chłopca możemy nieco poeksperymentować. Możemy zaczesać ją do tyłu za pomocą żelu lub gumy do włosów. Fryzura ta jednak wymaga codziennego stylizowania, dlatego raczej nie sprawdzi się u młodszych chłopców.

Fryzury dla chłopaków z wyciętymi wzorkami

Krótkie cięcie u chłopca wcale nie musi być nudne. Wygolone boki możemy urozmaicić poprzez wycięcie różnych wzorków. Dodaje to fryzurze chłopca indywidualnego charakteru. Na bokach wyciąć możemy różne wzorki, ale najpopularniejsze jest wycinanie gwiazdek, zygzaków, lini oraz pajęczyny.

Fryzury dla chłopaków z półdługimi włosami

Półdługie włosy również są bardzo popularne wśród chłopców. Możemy nosić je rozpuszczone czy spięte w kucyk. Ostatnio modna stała się fryzura na tzw. samuraja. Polega ona na zebraniu włosów w kucyka na czubku głowy chłopca przy wygolonych bokach.

Oceń artykuł
Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy