Bezpieczne badanie prenatalne z krwi – test NIFTY Warszawa dla spokojnej ciąży Przeskocz do treści

Bezpieczne badanie prenatalne z krwi – test NIFTY Warszawa dla spokojnej ciąży

Na rynku dostępne są różne badania prenatalne. Warszawa oferuje przyszłym rodzicom zaawansowane badanie prenatalne – test NIFTY. Badanie NIFTY dostępne jest w wielu miastach w Polsce. Ten nieinwazyjny test z krwi zapewnia analizę wielu chorób genetycznych. Z wysoką dokładnością oceni ryzyko. Test NIFTY Warszawa posiada również inne udogodnienia, jak np. szybki wynik.

Czy test NIFTY Warszawa to prosty test z krwi?
Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi płeć dziecka na życzenie?
Czy test NIFTY Warszawa to najdokładniejsze badanie prenatalne?
Test NIFTY Warszawa – dlaczego przyszłe mamy wybierają NIFTY?

Czy test NIFTY Warszawa to prosty test z krwi?

Test NIFTY Warszawa polega na pobraniu próbki krwi przyszłej mamy. Analizie podlega wolne płodowe DNA (cffDNA). NIFTY wykonamy na wczesnym etapie ciąży. Już od 10 tygodnia ciąży badanie jest dostępne do wykonania. Dzięki temu, że badanie bazuje na analizie DNA płodu obecnego w krwi matki, jest całkowicie bezpieczne dla rozwijającego się dziecka i nie niesie ze sobą ryzyka typowego dla inwazyjnych metod diagnostycznych.

Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi płeć dziecka na życzenie?

Test NFTY pro Warszawa ma również opcję sprawdzenia płci dziecka na życzenie. W cenie testu NIFTY pro jest także ubezpieczenie wyniku w trzech typach. NIFTY pro ma również wysoką dokładność dla trisomii 21. Ponad 99%. Można więc powiedzieć, że jest to badanie na zespół Downa w ciąży.

Czy test NIFTY Warszawa to najdokładniejsze badanie prenatalne?

Test NIFTY Warszawa to bardzo precyzyjny test prenatalny. Dzięki zaawansowanej technologii, badanie to oferuje wysoką dokładność w wykrywaniu zaburzeń genetycznych, w tym trzech najczęściej występujących trisomii – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. NIFTY pro łącznie bada 94 choroby genetyczne.

Test NIFTY Warszawa – dlaczego przyszłe mamy wybierają NIFTY?

Przyszłe mamy wybierają NIFTY ze względu na dużą ilość. W cenie NIFTY pro zawarte są udogodnienia, których nie posiadają inne badania prenatalne. Przede wszystkim, jest to bezpieczeństwo. Dodatkowo, szeroki zakres oraz wysoka czułość testu dają rodzicom cenne informacje o zdrowiu ich dziecka.

Nasi partnerzy