Trombofilia - kiedy i gdzie wykonać badanie trombofilii? Przeskocz do treści

Trombofilia – kiedy i gdzie wykonać badanie trombofilii?

Trombofilia to niezwykle niebezpieczna choroba, szczególnie dla kobiet w ciąży. Skutkiem choroby jest tworzenie się skrzepów, które w przypadku kobiet ciężarnych mogą być przyczyną poronienia. Badanie trombofilii jest zatem niezmiernie ważne, szczególnie jeśli istnieją przesłanki do wykonania testu. Gdzie w Katowicach wykonać badanie oraz jako ono wygląda? Przeczytaj poniższy artykuł i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie swoje pytania!

Badanie trombofilia Katowice – badanie po poronieniach – gdzie i jak zrobić?
Diagnostyka po poronieniach – badanie trombofilii w Katowicach – gdzie wykonać?
Badanie trombofilii – jak wygląda wynik badania?
Trombofilia – jakie są opinie o tym badaniu w Katowicach?

Badanie trombofilia Katowice – badanie po poronieniach – gdzie i jak zrobić?

Badanie trombofilii w Katowicach wykonasz w jednej z naszych autoryzowanych placówek lub samodzielnie wygodnie we własnym domu. Możesz udać się do jednego z punktów, gdzie personel medyczny pobierze od Ciebie próbkę. Jeśli wolisz pobrać wymaz w domowym zaciszu, możesz zamówić odpowiedni zestaw, a my wyślemy go pod wskazany przez Ciebie adres.

Diagnostyka po poronieniach – badanie trombofilii w Katowicach – gdzie wykonać?

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz chorować na schorzenie jakim jest trombofilia, warto wykonać badania diagnostyczne. W Katowicach możesz wykonać badanie w jednym z naszych punktów pobrań. Aby sprawdzić dokładne adresy przychodni, w których pobierane są wymazy do badania, wejdź na naszą stronę internetową i wybierz interesujące Cię miasto.

Badanie trombofilii – jak wygląda wynik badania?

Chcąc dowiedzieć się, czy trombofilia zagraża nam oraz naszemu nienarodzonemu jeszcze dziecku, po otrzymaniu wyników badania należy udać się do lekarza. Jeśli wyniki testu wykażą jakąkolwiek mutację genu odpowiadającego za trombofilię, lekarz udzieli wszelkich niezbędnych informacji, jak chronić się przed powstawaniem skrzepów oraz jakie mogą być ich przyczyny ich powstawania. Aktywowany czynnik V Leiden może być szczególnie niebezpieczny dla kobiet w ciąży, ponieważ stanowi on przyczynę wielu poronień.

Trombofilia – jakie są opinie o tym badaniu w Katowicach?

W badaniu trombofilii Pacjenci cenią sobie dokładność oraz pewność otrzymanych wyników, a także szybki wynik oraz stosunkowo niewielką cenę. Pacjenci wykonujący badanie trombofilii w Katowicach cenią sobie także lokalizację placówek pobierających wymazy, do których łatwo i wygodnie dojedziesz z każdego miejsca w mieście.

Nasi partnerzy