Test NIPT Katowice - gdzie można wykonać pewny test? Przeskocz do treści

Test NIPT Katowice – gdzie można wykonać pewny test?

Jeśli chodzi o test NIPT Katowice są miastem, w którym można go wykonać w akredytowanym laboratorium. Wykonanie badania jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne. Procedura przebiega szybko i jest wiarygodna. Charakteryzuje się również dużą dokładnością, co potwierdza wysoka czułość testu, jak i szeroka walidacja kliniczna. Badania wyróżnia także jego kompleksowość, ponieważ analizuje aż 94 choroby. Badanie można przeprowadzić już od 10 tygodnia ciąży.

Gdzie można w Katowicach wykonać test NIPT?

Jaka jest cena testu NIPT w Katowicach?

Jaka jest cena badania wolnego płodowego DNA w Katowicach?

Gdzie można w Katowicach wykonać test NIPT?

Test NIPT w Katowicach można wykonać w akredytowanym laboratorium po wcześniejszym umówieniu wizyty. Dostępne są szybkie terminy, nawet w dniu rejestracji. W związku z tym na badanie NIFTY można umówić się telefonicznie, w placówce laboratorium osobiście lub poprzez wygodny formularz dostępny na stronie internetowej laboratorium. Akredytowane laboratorium znajduje się w Katowicach przy ul. Bocheńskiego 38A.

Jaka jest cena testu NIPT w Katowicach?

Jeśli chodzi o test NIPT Katowice cena wynosi 2397 złotych i obejmuje kompleksową analizę w kierunku występowania 94 chorób genetycznych. W ramach ceny badań wykonywane jest pobranie próbek (w laboratorium lub domu pacjentki), analiza pobranego materiału genetycznego, jak i opracowanie wyników. Dodatkowo badanie obejmuje ubezpieczenie, sprawdzenie płci dziecka na życzenie rodziców.

Jaka jest cena badania wolnego płodowego DNA w Katowicach?

W przypadku badania wolnego płodowego DNA Katowice cena jest stała i nie obejmuje żadnych dodatków opłat. Koszt badania wynosi 2397 złotych. W pakiecie znajduje się przede wszystkim pobranie materiału genetycznego od maki dziecka, analiza pobranej próbki, jak i wynik badania dostępny maksymalnie do 10 dni roboczych liczonych od dnia pobrania próbki. Dodatkowo badanie objęte jest ubezpieczeniem, którego kwota zależy od określonych czynników wskazanych przez laboratorium. Badanie jest w pełni kompleksowe i zapewnia doskonały obraz diagnostyczny, dlatego jest chętnie wykonywanym badaniem nieinwazyjnym, prenatalnym.

Nasi partnerzy