Badanie NIFTY pro Katowice - jak wygląda? Przeskocz do treści

Badanie NIFTY pro Katowice – jak wygląda?

Badanie NIFTY pro to bezpieczne i nieinwazyjne badanie prenatalne, które można wykonać już od 10. tygodnia ciąży. Jego wiarygodność potwierdza szeroka walidacja kliniczna. Laboratoria oferują jego rozszerzona wersję z ubezpieczeniem, czyli NIFTY pro. Podczas badania pobierana jest z żyły odłokciowej próbka krwi od matki dziecka, ponieważ w jej krwi znajduje się wolne płodowe DNA dziecka poddawane analizie z użyciem nowoczesnej metody NGS. Dzięki temu badanie NIFTY pro jest skuteczne i jednocześnie bezpieczne.

W jakiej cenie w Katowicach można wykonać badanie NIFTY?

W jakiej cenie w Katowicach można wykonać badanie NIFTY pro?

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badanie wolnego płodowego DNA?

W jakiej cenie w Katowicach można wykonać badanie NIFTY?

Jeśli chodzi o badanie NIFTY Katowice cena jest stała i nie zawiera żadnych opłat dodatkowych. Koszt kompleksowego badania, które analizuje geny w kierunku aż 94 chorób, wynosi 2397 złotych. Co więcej, laboratorium umożliwia wygodną spłatę tej kwoty w ratach rozłożonych na kilka miesięcy, a także w formie płatności odroczonej.

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badanie NIFTY pro?

W przypadku testu, jakim jest badanie NIFTY pro Katowice cena jest stała i wynosi 2397 złotych. Natomiast Katowice są miastem, w którym znajduje się akredytowane laboratorium wykonujące tego typu badania diagnostyczne. Co więcej, rozszerzone badanie NIFTY pro obejmuje dodatkowo ubezpieczenie, które wypłacane jest pacjentowi na wypadek wyniku fałszywie negatywnego (odszkodowanie wynosi nawet do 210 000 złotych). Oprócz diagnostyki 94 chorób genetycznych badanie pozwala także zweryfikować płeć dziecka na życzenie rodziców.

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badania wolnego płodowego DNA?

W przypadku badania wolnego płodowego DNA Katowice to miasto, w którym znajduje się placówka realizująca tego typu badania genetyczne. Cena jest taka sama niezależnie od laboratorium i wynosi 2397 złotych. Koszt badania nie zawiera żadnych dodatków opłat. Co więcej, w cenie badania NIFTY możliwe jest sprawdzenie płci dziecka, odbycie konsultacji z lekarzem genetykiem w przypadku nieprawidłowego wyniku, a także pobranie próbki w domu pacjenta.

Nasi partnerzy