Przeskocz do treści

Test NIFTY pro Katowice – punkt pobrań, cena, rejestracja

Test NIFTY pro jest jednym z najbardziej dokładnych badań prenatalnych. Obejmuje on szeroki obszar badań w kierunku wad płodu, a dodatkowo jest bezinwazyjny i wykonanie go nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Punkty pobrań krwi znajdują się w niemal wszystkich dużych miastach Polski, w tym także Katowicach. Gdzie znajduje się on w Katowicach? Jak badanie wygląda cenowo w tym mieście?

Gdzie można w Katowicach wykonać test NIFTY pro?

Jaka jest cena testu NIFTY pro w Katowicach?

Test NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Gdzie można w Katowicach wykonać test NIFTY pro?

Test NIFTY pro Katowice można wykonać w autoryzowanym laboratorium. Autoryzowany punkt pobrań krwi w Katowicach mieści się przy ul. Bocheńskiego 38 A. Laboratorium wyróżnia się zachowaniem wszelkich środków ostrożności przez personel. Dodatkowo sama placówka znajduje się w wygodnej lokalizacji umożliwiającej szybkie dotarcie z okolicznych miejscowości.

Warto dodać, że pacjentka oprócz umówienia się na wizytę w laboratorium ma możliwość skorzystania z wizyty domowej pielęgniarki, która pobierze krew. Wizyta domowa jest w cenie badania NIFTY – bez względu na odległość od punktu docelowego.

Jaka jest cena testu NIFTY pro w Katowicach?

Przeprowadzenie testu NIFTY w Katowicach to wydatek 2397zł. Test NIFTY pro Katowice – cena obejmuje nie tylko samo wykonanie badania, ale również:

• Zwrot ewentualnych kosztów badań diagnostycznych, w przypadku kiedy wynik będzie nieprawidłowy (do maksymalnie 2600zł)
• Konsultacje z lekarzem specjalistą w przypadku nieprawidłowego wyniku
• Ubezpieczenie na wypadek fałszywie negatywnego wyniku badania (do 210 000zł)
• Wyniki dostępne w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych na specjalnym panelu, dostępne w języku polskim i angielskim
• Pobranie próbki zarówno w domu, jak i w ośrodku

Test NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Umówienie się na test NIFTY Katowice jest niezwykle proste – wystarczy skorzystać z numeru telefonu (32) 4450261, który jest obsługiwany 7 dni w tygodniu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu pacjentka nie może się skontaktować telefonicznie, może ona samodzielnie zarejestrować się na stronie badanienifty.pl.

Nasi partnerzy