Test NIFTY - czy zapewni spokojną ciążę? Przeskocz do treści

Test NIFTY – czy zapewni spokojną ciążę?

W obliczu oczekiwania na narodziny dziecka, każda przyszła mama pragnie zapewnić mu bezpieczeństwo. Dlatego obecnie na rynku są dostępne nieinwazyjne badania prenatalne. Jednym z nich jest test NIFTY. Dzięki badaniu NIFTY możemy ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu, już na wczesnym etapie ciąży. Test NIFTY jest bezpieczny i nie wiążę się z ryzykiem poronienia.

Na czym polega nieinwazyjny prenatalny test NIFTY?
Test NIFTY cena, wynik, ubezpieczenie
Gdzie zrobić test NIFTY w Polsce?
Test NIFTY Warszawa – badanie, które wybiera wiele przyszłych mam

Na czym polega nieinwazyjny prenatalny test NIFTY?

Test NIFTY jest genetycznym badaniem prenatalnym, które polega na analizie wolnego płodowego DNA (cffDNA), krążącego we krwi przyszłej mamy. Test NIFTY jest bezpieczny i wysoce wiarygodny. Badanie oceni ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u nienarodzonego dziecka. Jest to test przesiewowy, jednak ma bardzo wysoką czułość – szczególnie NIFTY pro.

Test NIFTY cena, wynik, ubezpieczenie

Test NIFTY pro, choć nie jest najtańszym dostępnym badaniem prenatalnym – oferuje kompleksową analizę i dodatkowe korzyści. Cena test NIFTY to ok. 2400 zł za rozszerzoną wersję, która sprawdza aż 94 choroby genetyczne. Badanie NIFTY pro obejmuje ubezpieczenie wyniku oraz możliwość sprawdzenia płci dziecka na życzenie. Wynik testu NIFTY jest dostępny do maksymalnie 10 dni.

Gdzie zrobić test NIFTY w Polsce?

Gdzie zrobić test NIFTY? NIFTY jest dostępny na terenie całej Polski, w tym w dużych miastach jak Warszawa. Możliwe jest również zlecenie badania online, co zapewnia wygodę. Test NIFTY Warszawa wykonamy w kilku placówkach w stolicy. Warto zapoznać się dokładnie z oferta laboratorium.

Test NIFTY Warszawa – badanie, które wybiera wiele przyszłych mam

W Warszawie, jak i w innych miastach Polski – test NIFTY cieszy się dużą popularnością wśród przyszłych mam. Jego nieinwazyjność, wysoka czułość w wykrywaniu trisomii 21 (ponad 99%) oraz kompleksowość sprawiają, że jest to często wybierane badanie. Szczególnie zalecane kobietom w ciąży po 40. roku życia.

Nasi partnerzy