Test na ojcostwo w czasie ciąży od 8 tc. [INFOGRAFIKA] Sprawdź! Przeskocz do treści

Test na ojcostwo w czasie ciąży [INFOGRAFIKA]

Test na ojcostwo w czasie ciąży – od 8 tygodnia – to najwcześniej dostępne badanie, które pewnie i jednoznacznie ustala biologiczne ojcostwo. Test opiera się na analizie płodowego DNA, które obecne jest w kwiobiegu matki. Wystarczy więc pobrać krew matki oraz wymaz z policzka od potencjalnego ojca, aby w kilka-kilkanaście dni potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo jeszcze przed narodzinami dziecka.

Test na ojcostwo w czasie ciąży – korzyści

  • Spokój i poczucie bezpieczeństwa wpływają pozytywnie na prawidłowy rozwój dziecka oraz pomagają w przygotowaniu się do roli rodzica.
  • Spokój w czasie ciąży jest też niezwykle istotny dla przyszłej mamy.
  • Jeśli w rodzinie istnieją wątpliwości co do ojcostwa, pewność jaką daje wynik, może pomóc w odbudowie relacji i unormowaniu sytuacji prawnej.

Test na ojcostwo w czasie ciąży – jak zrobić?

  • Testy na ojcostwo w czasie ciąży są dostępne w całej Polsce, w ponad 200 palcówkach.
  • Wystarczy umówić się na pobranie krwi w wybranej placówce i w dogodnym terminie. Wymazy z policzka od mężczyzny można pobrać na miejscu lub samodzielnie w domu.
  • Do pobrania krwi mama nie musi być na czczo, potencjalny ojciec nie powinien jeść, pić, palić, żuć gumy około godziny przed pobraniem wymazów z policzka

test na ojcostwo w czasie ciąży

Więcej informacji


Artykuł sponsorowany | Infografika: www.testDNA.pl

Ten artykuł jest chroniony prawami autorskimi. Niedopuszczalne jest zwielokrotnianie, modyfikowanie, publiczne odtwarzanie i / lub udostępnianie Serwisu, jego części, materiałów w nim zamieszczonych i / lub ich części, za wyjątkiem przypadków wskazanych w obowiązujących w tym zakresie przepisach prawa.

5/5 - (4 głos / głosy)
5/5 - (4 głos / głosy)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy