Przeskocz do treści

Samotność w niepłodności – premiera książki Agnieszki Mans

Samotność w niepłodności to książka przede wszystkim dla par bezskutecznie starających się o dziecko. Autorka – chociaż teraz jest szczęśliwą mamą – zmagała się z niepłodnością aż 5 lat. Postanowiła podzielić się swoją trudną historią i nieść nadzieję, że wszystko jest możliwe. Portal Prekoncepcja.pl objął patronat medialny nad tą poruszającą publikacją.

„Niepłodność jest jak niewidzialna tafla szkła, oddzielająca cię od reszty świata…”

Każdy kto kiedykolwiek zmagał się z problemem niepłodności, na pewno doskonale rozumie ten cytat… Agnieszka Mans w emocjonalny i osobisty sposób pokazuje, z czym muszą mierzyć się pary bezskutecznie starające się o ciążę – bez względu na to, czy stan ten trwa kilka miesięcy czy wiele lat.

Skrajne emocje, przewartościowanie swojego życia, zmiana priorytetów, bezsilność… To wszystko towarzyszy niepłodnym parom w codziennej walce o upragnione szczęście. Autorka, dzieląc się swoim doświadczeniem, niesie nadzieję wszystkim tym, którzy powoli ją tracą.

Nie tylko dla zmagających się z niepłodnością…

Chociaż książka dedykowana jest przede wszystkim niepłodnym parom, odbicie swoich emocji i uczuć znajdą w niej również osoby, które już wygrały walkę. Doświadczenia niepłodności nie da się bowiem wymazać z pamięci – to część drogi, która prowadziła do spełnienia jednego z największych marzeń.

Samotność w niepłodności to również lektura polecana bliskim osób dotkniętych tym problemem. Często zdarza się przecież, że znajomi i rodzina chcą nieść wsparcie i pomoc, ale potrzebują wskazówek. Dzięki tej wzruszającej lekturze mają szansę zrozumieć, z jakimi emocjami i trudnościami muszą zmagać się niepłodne pary.

Samotność w niepłodności zachęcamy do sięgnięcia po tę pełną emocji książkę

Więcej informacji na jej temat znajdziesz na stronie http://www.samotnoscwnieplodnosci.ontrapages.com/.

Tam możesz również zamówić swój egzemplarz – jeśli zdecydujesz się na to przed 15 listopada 2017, autorka podpisze go specjalnie dla Ciebie.

samotność w niepłodności

samotność w niepłodności

Oceń artykuł
Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy