Nowoczesne podejście do testów prenatalnych – test NIFTY Przeskocz do treści

Nowoczesne podejście do testów prenatalnych – test NIFTY

Jest wiele rzeczy, które przyszłe mamy powinny wiedzieć na temat ciąży.  Zrozumienie wartości badań prenatalnych jest niezwykle istotne. Jednym z kluczowych testów, który zyskał ogromną popularność jest test NIFTY. Zweryfikujmy komu szczególnie polecane jest badanie, jaki jest zakres i cena badania NIFTY. Czy warto wybrać NIFTY pro?

Test NIFTY a ciąża po 40
Test NIFTY Warszawa to najszersze prenatalne badanie genetyczne?
Test NIFTY cena a zakres badania
Test NIFTY gdzie zrobić, czy warto wybrać NIFTY pro?

Test NIFTY a ciąża po 40

Istnieje wiele wskazań do wykonania testu NIFTY. Są to m.in. przeciwwskazania do wykonania inwazyjnych badań prenatalnych, przypadki chorób genetycznych w rodzinie lub poprzedniej ciąży, nieprawidłowy wynik innych badań prenatalnych oraz wiek ciężarnej powyżej 35 roku życia. Ciąża po 40 jest również jednym z nich. Warto zastanowić się nad wykonaniem tego badania jeżeli planujemy późne macierzyństwo. Wraz z wiekiem matki rośnie ryzyko chorób genetycznych. Dlatego badanie jest szczególnie polecane kobietom w ciąży po 40 roku życia. Wykonanie NIFTY nie niesie ze sobą ryzyka poronienia. Jest w pełni bezpieczne.

Test NIFTY Warszawa to najszersze prenatalne badanie genetyczne?

Rozszerzona wersja badania, test NIFTY pro jest testem z najszerszym zakresem. Test NIFTY Warszawa, jak również na terenie całej Polski daje nam najwyższą jakość. NIFTY pro bada aż 94 choroby genetyczne (m.in. trzy najczęściej występujące trisomie). Warto również zwrócić uwagę na ubezpieczenie wyniku, poznanie płci dziecka na życzenie i wysoką czułość. Tyle zalet w jednym badaniu. Test NIFTY to pierwszy krok w procesie oceny zdrowia genetycznego płodu.

Test NIFTY cena a zakres badania

Cena testu NIFTY to około 2300 zł. Badanie NIFTY pro kosztuje ok. 2400 zł. Test NIFTY cena może wydawać się wysoka. Jednak, gdy zapoznamy się dokładnie z oferowanymi możliwościami – nie jest to zbyt dużo. Badanie niestety nie jest refundowane w ramach NFZ. Można wykonać je prywatnie. Istnieje wiele placówek, gdzie zlecimy wykonanie testu. Pamiętajmy, że jest to inwestycja w poznanie stanu zdrowia oraz przyszłość.

Test NIFTY gdzie zrobić, czy warto wybrać NIFTY pro?

Kiedy zdecydujemy się na test NIFTY warto dokładnie zastanowić się –  gdzie zrobić test NIFTY? W Warszawie, okolicach i na terenie całej Polski jest wiele miejsc, gdzie możemy wykonać badanie. Test NIFTY pro Warszawa można wykonać m.in. na ul. Wrocławska 21a/7, ul. Kobielskiej 23. Badanie NIFTY pro ma najszerszy zakres, jest nieinwazyjne i posiada dużo pozytywnych opinii przyszłych mam, które zdecydowały się my zaufać. Oprócz konkretnych wskazań badanie kierowane jest dla wszystkich mam, które mają wątpliwość co do zdrowia swojego nienarodzonego dziecka.

Nasi partnerzy