Prywatny poród Wrocław. Gdzie rodzić w prywatnej klinice? WROCŁAW Przeskocz do treści

Prywatny poród Wrocław. Gdzie rodzić w prywatnej klinice?

Wiele mam rozważa prywatny poród. Wrocław to miasto, w którym jak najbardziej jest możliwe urodzenie dziecka w prywatnej klinice. Na Dolnym Śląsku działa bowiem szpital, w którym pracują najlepsi specjaliści – placówka specjalizuje się w prywatnych porodach przez cesarskie cięcie.

Spis treści:

 1. Prywatny poród Wrocław – tu pacjentki mogą liczyć na fachową opiekę
 2. Poród prywatny Wrocław – zespół najlepszych specjalistów
 3. Poród w prywatnej klinice – Wrocław jest wybierany przez wiele mam
 4. Prywatny poród Wrocław – cesarskie cięcie na życzenie
 5. Poród prywatny Wrocław a pandemia COVID-19
Zapytaj o pakiety porodowe

 • Prywatne cięcia cesarskie we Wrocławiu
 • Pełne bezpieczeństwo dla dziecka i Ciebie
 • Luksusowe warunki porodu i pobytu

Napisz do nas: info@prekoncepcja.pl

Prywatny poród Wrocław – tu pacjentki mogą liczyć na fachową opiekę

Rozważasz prywatny poród? Wrocław to miasto, w którym jak najbardziej jest to możliwe. Na Dolnym Śląsku działa szpital ginekologiczno-położniczy Medfemina specjalizujący się w planowanym cięciu cesarskim, a także zabiegach ginekologicznych takich jak np. usuwanie endometriozy. Co wyróżnia poród w prywatnej klinice we Wrocławiu? Dzięki stosowaniu restrykcyjnych procedur zgodnych z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego każda pacjentka może liczyć na profesjonalną opiekę.

Poród prywatny Wrocław –  zespół najlepszych specjalistów

Kto opiekuje się mamami, które zdecydowały się na prywatny poród? We Wrocławiu szpital Medfemina to zespół najlepszych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa. W skład personelu wchodzą cieszący się doskonałymi opiniami lekarze, m. in. dr n. med. Alicja Halbersztadt (Dyrektor Medyczny), dr n. med. Zofia Borowiec (Zastępca Dyrektora Medycznego), dr Marcin Zborowski (Ordynator Ginekologii), dr Marek Kwiecień (Ordynator Położnictwa) i dr n. med. Andrzej Morawski, prof. SUM., a także wielu innych szanowanych i cieszących się bardzo dobrymi opinami specjalistów.

Poród w prywatnej klinice – Wrocław jest wybierany przez wiele mam

Dlaczego przyszłe mamy wybierają poród w prywatnej klinice? We Wrocławiu szpital Medfemina zapewnia najwyższy standard – w skład wyposażenia placówki wchodzą między innymi aparat do resuscytacji noworodka z systemem neo-puff oraz wkładki do łóżeczek dziecięcych wyposażone w inteligentne czujniki. Szpital Medfemina jako pierwszy we Wrocławiu oferuje także przenośne materacyki do naświetlania domowego – jeśli u malucha wystąpiła żółtaczka poporodowa, zamiast dodatkowej hospitalizacji może on wrócić razem z rodzicami do domu.

Co jeszcze przemawia za tym, by zdecydować się na poród prywatny? We Wrocławiu szpital Medfemina zapewnia luksusowe dwuosobowe sale z pełnym wyposażeniem – pacjentka może liczyć na wyprawkę, a także dodatkowe udogodnienia, takie jak ekran multimedialny czy Wi-Fi. Dodatkowo w pomieszczeniach działa całodobowy system monitorowania, dzięki czemu pacjentki mogą liczyć na szybką pomoc w każdej sytuacji. Pacjentkom są serwowane pyszne posiłki przygotowywane przez zaprzyjaźnioną restaurację, pary mogą liczyć także na specjalne szkolenia przygotowujące ich do nowej roli rodzica.

Prywatny poród Wrocław – cesarskie cięcie na życzenie

W szpitalu prywatnym Medfemina wykonywane jest także cięcia cesarskie „na życzenie”, wskazania do wykonania takiego zabiegu to między innymi:

 • duża masa płodu;
 • niektóre choroby;
 • nieprawidłowe położenie i ułożenie płodu;
 • niewspółmierność matczyno – płodowa;
 • stan po uprzednim cięciu cesarskim;
 • wskazania poza-położnicze (np. psychiatryczne);
 • zagrażające niedotlenienie płodu.

Poród prywatny Wrocław – a pandemia COVID-19

Jak organizowany jest poród prywatny? We Wrocławiu szpital Medfemina podjął szczególne środki ostrożności, aby zapewnić pacjentkom bezpieczne warunki pobytu i porodu. Oto niektóre z nich:

 • w związku z pandemią COVID-19 pacjentkom zostały udostępnione pokoje jednoosobowe;
 • osoby towarzyszące podczas całego pobytu w szpitalu podlegają obowiązkowemu testowi na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 3 dni przed zaplanowanym cesarskim cięciem. Nie mogą one opuszczać budynku szpitala przez cały czas od momentu przyjęcia do wypisu pacjentki, której towarzyszą;
 • osoby towarzyszące podczas porodu również podlegają obowiązkowemu testowi i po opuszczeniu szpitala w dniu, w którym nastąpił poród, nie mają możliwości odwiedzin po raz kolejny.
Zapytaj o pakiety porodowe

 • Prywatne cięcia cesarskie we Wrocławiu
 • Pełne bezpieczeństwo dla dziecka i Ciebie
 • Luksusowe warunki porodu i pobytu

Napisz do nas: info@prekoncepcja.pl


Publikacja: 28 kwietnia 2021 r. | Zdjęcie: pixabay.com | Artykuł przygotowany we współpracy z testDNA.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nasi partnerzy